O nas

Opolgraf SA, to drukarnia z wieloletnim doświadczeniem. Jest powszechnie uznana za najlepszą drukarnię dziełową w kraju. Produkuje rocznie około 9 mln książek. Opolgraf SA, to jednocześnie firma z ponad 60-letnią tradycją,  a zarazem dynamicznie rozwijająca się i nowoczesna.

Książki produkowane w drukarni Opolgraf inspirują swoją oryginalnością. Bogate złocenia, precyzyjne tłoczenia oraz efektowne floki, to nowatorskie techniki uszlachetniania, umożliwiające kreację swoistych dzieł sztuki rynku wydawniczego.

Oferujemy:

  • druk kolorowy i czarno-biały książek w oprawie broszurowej (klej Hot-melt i PUR), twardej oraz zeszytowej,
  • okładki (w tym ze skrzydełkami) uszlachetniane poprzez foliowanie, lakierowanie wybiórcze oraz brokatowe, sztancowanie, tłoczenie, złocenie, srebrzenie, flokowanie,
  • druk czasopism i magazynów reklamowych,
  • produkcję akcydensów: folderów, kalendarzy, plakatów, teczek, notatników, segregatorów itp
  • wydruki wielkoformatowe na najnowocześniejszym ploterze UV marki EFI H1625.

Drukujemy dla największych wydawnictw w Polsce i za granicą. Rocznie współpracujemy z ponad 130

Otwieramy się na nowe wyzwania – od kilku miesięcy posiadamy ploter EFI H1625 do wydruków wielkoformatowych UV. Oferujemy najlepszej jakości wydruki wielkoformatowe na każdym materiale – zarówno arkuszowym, jak PCV, drewno, szkło, płyty kompozytowe, itp., jak również rolowym – folie, tapety, canvas, materiał do podświetleń, a nawet etui do telefonów komórkowych (photocover.pl).

Dzięki naszej elastyczności, niezawodności oraz skutecznej komunikacji, cieszymy się reputacją jednej z najlepszych drukarń dziełowych w Polsce.